POSTAPOVÍKEND

PRVNÍ ZIMA

Druhý běh připravujeme na podzilm 2024

Postapovíkend  – První zima je v pořádí šestým ročníkem LARPu odehrávajícím se po válce rozpoutané roku 2018. Oproti pěti předcházejícím příběhům, které se odehrávaly mnoho let po válce, prozkoumáme události, které se staly jen měsíce po katastrofě. Tentokrát se vrátíme na úplný začátek všeho a zjistíme, zda se nám podaří přežít první nukleární zimu…

Preppenáši Postapovíkendu: První zima

David Michetschläger, Jiří Borovka, Aleš Klečka, Filip Melíšek

O Larpu

Postapovíkend je atmosférický Post-apo larp s prvky survival žánru. Je vhodný jak pro zkušené hráče, kteří už prošli nejednou zónou, tak pro začínající lootery, kteří se do wastelandu chystají poprvé.

Velký důraz vždy klademe na prostředí, proto se letošní ročník bude z velké části odehrávat v prostorech podzemního krytu, který se po dobu hry stane vaším domovem a místem bezpečí v nehostiném světě plném radiace. Pamatujte si, že pohodlí a funkčnost vašeho útočiště záleží stejně dobře na tom, co uděláte, jako na tom, co neuděláte. Každý krok může rozhodnout, zda bude v bunkru dostatek čisté vody, světlo nebo tma, jestli všichni neumřete hlady… Jak dlouho vydrží v krytu bezpečno?

Na tomto ročníku Postapovíkenu každý hráč dostane skriptovanou postavu, ovšem stále se držíme zásady, že dáváme hráčům maximální volnost v jejich kreativitě a prostor si postavu upravit dle vlastních požadavků a preferencí. Ve hře naprosto záleží na vašich rozhodnutích a aktivitě.

Základní údaje

Kdy: 23. – 25. 2. 2024

Kde: Měrunice

Kontakt: postapovikend@imersia.cz

Facebook: Postapovíkend