INFORMACE

Kdy: 23. – 25. Února 2024

Kde: Měrunice

Cena:  Běžná registrace: 1000,- Kč / Sponzorská registrace 1500,- Kč*

Počet hráčů: 30

Věk: 15+

Platba: Pouze na účet: 1642564021/3030 – poplatek pošlete nejpozději do dvou týdnů od přijetí registrace. Nezapomeňte uvést své jméno jako zprávu pro příjemce!

Kontakt: postapovikend@imersia.cz

 

*Sponzorskou registrací se stáváte součástí našeho klubu preppenášů a získáte jmenovité poděkování na konci hry a na našem webu.

Co vás čeká?

Akce začne v pátek odpoledne a bude pokračovat bez přestávky až do oficiálního ukončení v neděli. Herní čas je tedy přibližně 48 hodin. Veškeré činnosti (např. spánek), které po tuto dobu hráč vykonává, se považují za herní.
Jídlo, pití a tabákové výrobky zajišťují organizátoři a pro prohloubení zážitku ze hry je zakázáno po dobu akce užívat vlastního proviantu!
Pro spánek mějte připravenou karimatku a spacák (případně deku apod.). Je zbytečné brát si stan, akce bude v uzavřeném prostoru bunkru.

Povinná výbava

 1. kostým
 2. batoh
 3. teplý spacák a karimatka (deka…)
 4. brýle na airsoft
 5. občanka
 6. kartička pojištěnce
 7. potvrzení od rodičů (pokud nejste zletilí)

Doporučená výbava

 

 

 1. Vlastní měkčené zbraně
 2. Airsoftová zbraň (silně doporučujeme pistole)
 3. Plynová maska
 4. Ešus
 5. Příbor
 6. Baterka/čelovka
 7. Čutora (nebo jiná lahev)

Zakázaná výbava

 1. Vlastní jídlo a pití
 2. Vlastní tabákové výrobky
 3. Vlastní munice

Otázky, které nikdy nikdo nepoložil, ale mohl by

 1. Chápu správně, že když přivezu své vlastní měkčené zbraně, tak je pak může používat kdokoliv z účastníků akce?

  Už od první akce, kterou jsme pořádali, máme slušný arzenál měkčených zbraní, které jsou během hry přístupné komukoliv. Tuto tradici dále dodržujeme. Vlastní měkčené zbraně si před akcí vyfoťte tak, aby se vešly na jednu fotku. Takto můžeme předejít případným sporům o vlastnictví, protože po pořízení fotografie je možnost, že se s nimi na chvíli rozloučíte. Chceme, aby naše akce byla co nejblíže realitě a nejlepší a nejjednodušší řešení je prostě poslat zbraně do oběhu. Takže ano, vaše zbraň se může dostat do rukou i jinému hráči.

 2. Navazuje letošní ročník na děj minulých?
  Letos se příběh hry odehrává několik desítek let před údálostmi předcházejících ročníků, tudíž jakákoliv přímá návaznost není možná.
 3. Kostým je povinný, ale moc si s ním nevím rady. Co se považujete za adekvátní kostým? 
  Pokud si s kostýmem nevíte rady, vřele doporučejeme prohlédnout si galerie z předchozích let nebo z akce Frostapo. Zároveň není od věci napsat do skupiny na facebooku, tam vám určitě poradíme my nebo někdo z veteránů, jak konkrétní problém vyřešit.
 4. Zapoměl jsem si ochranné brýle! 
  Klasika, se kterou počítáme, takže se ničeho nebojte. Oči má člověk dvě a jedno je postradatelné, no ne? Ihned po příjezdu se přihlašte u organizátora a ten vám jedny prodá za nákupní cenu (do 100kč). Nejsou nic moc, ale ránu z airsoftové zbraně spolehlivě vydrží.