Kdy: 6. – 8. prosince 2024

Kde: Pevnost Josefov

Cena:

První vlna: 800 Kč (Datum)

Druhá vlna: 900 Kč (Datum)

Na místě: 1200 Kč

Nebojový doprovod: 300 Kč (500 Kč na místě)

(Ubytování ve vytápěné místnosti s palandami +200 Kč – omezená kapacita)

Kapacita bojujících: 80

Osoby mladší 18 let se mohou akce účastnit pouze jako nebojové postavy.

Na akci si můžete přivézt děti mladší 15 let i domácí mazlíčky. Pro obě tyto skupiny platí, že po celou akci musejí být pod dozorem nebojové osoby starší 18 let a tato osoba za ně zodpovídá. Za domácího mazlíčka se neplatí registrační poplatek. Za dítě mladší 15 let se platí poplatek 200 Kč pouze v případě, že využije spaní na palandě ve vytápěné místnosti. Nehlídaná dítka i zvířata budou zkonzumována!

Platba:

Pouze na účet: 1642564021/3030 – poplatek pošlete nejpozději do dvou týdnů od potvrzení registrace. Nezapomeňte uvést celé své jméno jako zprávu pro příjemce!

Kontakt: bof@imersia.cz

Zázemí

Ubytování:

Nabízíme tři možnosti ubytování:
Stanový tábor: Na „nádvoří“ je možné spát ve vlastních tématických stanech (ne moderních).
Vytápěná místnost s palandami: Za příplatek 200 Kč za celou akci je možnost spát v bývalých kasárnách pevnosti Josefov. Kapacita je omezená na 30 míst.

Spaní pro tuláky: V případě, že nemáte možnost přivézt si svůj vlastní stan, je zařízené místo pro spaní pod střechou v otevřených prostorech pevnosti.

Ohniště:

Součástí tábora je jedno hlavní ohniště. Po domluvě s organizátory je možné založit další ohně, musí však být v přenosných ohništích. Pokud si plánujete přenosné ohniště přivézt, napište nám to do poznámek v registraci.

Jídlo a pití:

Součástí akce je hospoda, ve které bude k dostání čepované pivo a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje. V pátek i v sobotu večer si můžete zakoupit teplé jídlo v klasické i vegetariánské variantě.

V průběhu celé akce bude v tábořišti dostupná pitná voda i teplý čaj, obojí zařizují organizátoři.

Vezměte si s sebou vhodné vlastní nádobí (krýgl, hrnek, příbor, miska). Nezaručujeme, že na místě bude nádobí k zapůjčení.

Kouření:

Kouření je povoleno ve venkovní části tábořiště. V hospodě a veškerých vnitřích prostorách je kouření zakázáno!

Co vás čeká?

Příjezd hráčů (pátek)

Příjezd je možný od 15:00. Parkování (odkaz)

Úvodní scénky (pátek)

Od 19:00 proběhnou úvodní scénky pro jednotlivé armády. Na tyto scénky buďte v kostýmech. Nemusíte si brát celou zbroj, ale ve scénkách může dojít k boji, proto si vezměte zbraně.

Skřetbalový turnaj (pátek)

Ve 21:30 proběhne turnaj pětičlenných týmů ve skřetbalu s jednoručními zbraněmi. Předběžná registrace na turnaj je v přihlášce na akci, závazná registrace proběhne na místě. Konkrétní podoba turnaje bude stanovena podle počtu týmů. Pravidla turnaje jsou uvedena v sekci pravidla (odkaz).

Bitva (sobota)

V 9:30 proběhne nástup na bitvu a asi dvacetiminutový přesun na bojiště. Samotná bitva pak bude končit odhadem v 15 hodin.

Konec akce (neděle)

Akce končí v neděli ve 12 hodin. Před odjezdem důkladně zkontrolujte, že po vás nikde nezůstal žádný odpad.